ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД БАСЕЙНОВОЇ РАДИ ЗАХІДНОГО БУГУ ТА СЯНУ

Персональний склад басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну

 

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради Організація, яку представляє
1. Війтик

Оксана Григорівна

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації
2. Гнатів

Роман Мар’янович

НУ «Львівська політехніка» Інститут будівництва та інженерії довкілля
3. Гнип

Орест Петрович

ФОП Палій С.Д.
4. Грицишин

Петро Миколайович

Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія»
5. Дасюк

Роман Станіславович

Державна екологічна інспекція у Львівській області
6. Жмурко

Сергій Васильович

ГО «Західноукраїнське об’єднання лісівників і екологів»
7. Копитко

Ігор Євгенович

МКП «Яворіввода»
8. Корбутяк

Василь Михайлович

ГО «ЕКО клуб»
9. Лоцюк

Сергій Іванович

Управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Володимира-Волинського
10. Мерленко

Ігор Михайлович

ГО «Чисте довкілля Волині»
11. Мушка

Геннадій Григорович

Волинське обласне управління водних ресурсів
12. Одуха

Микола Сергійович

Львівське МКП «Львівводоканал»
13. Озімчук

Володимир Володимирович

Підприємство «Нововолинськводоканал» житлово комунального об’єднання Нововолинської міської ради
14. Пінчук

Олег Леонідович

Національний університет водного господарства та природокористування
15. Ройко

Юрій Петрович

Волинська обласна рада
16. Савицький

Олександр Леонідович

Інститут гідробіології Національної академії наук України
17. Свіщов

Віталій Олександрович

Львівська обласна рада
18. Сенюк

Андрій Іванович

ФГ Веклина Михайла Тимофійовича
19. Скиба

Богдан Миколайович

Санаторій «Прикордоник-Немирів» (військова частина 1487)
20. Тимощук

Вікторія Євгенівна

Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації
21. Турич

Віталій Вікторович

Шацький національний природний парк
22. Туцький

Роман Іванович

Голова басейнової ради Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
23. Худзей

Микола Миколайович

ГО «Золочівська Агенція регіонального розвитку»
24. Шмат

Денис Анатолійович

Відокремлений підрозділ «Добротвірська теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Західенерго»