Водогосподарська ситуація на 29 січня

розміщено в: НОВИНИ | 0

В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненням погодою🌥️, на дорогах місцями спостерігалася ожеледиця❄️, подекуди пориви північно-західного вітру🌬️ 15 – 20 м/с/, 22, 25, 27-28 січня пройшли дощі🌧️, місцями з мокрим снігом🌨️.

Температура повітря🌡️ коливалась від -2 – +1 ºС вночі, до +1 – +6 ºС вдень.

За інформацією Укргідрометцентру🏢 на річках країни 🌊🏞️зберігається малозмінний режим зимової межені з утриманням рівнів води без змін на багатьох ділянках річок.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли) в межах території України протягом тижня відмічалося коливання рівнів води💦 з перевагою спаду📉 в межах -8 – +14 см/добу.

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли) 23 та 27 січня відмічався спад📉 рівнів води💧 в межах 2 – 10 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води були незмінні.

На ріках басейну Дністра протягом звітного тижня відмічалося коливання рівнів води💧 з перевагою спаду 📉в межах +4 – -24 см/добу.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра) 22 січня відмічався спад рівнів води 1-3 см/добу, протягом решти днів звітного тижня рівні води💦 були незмінні.