Підписання «Угоди про співробітництво в басейні Сяну між Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (Україна) та Регіонального управління водного господарства у Жешові (Республіка Польща)».

розміщено в: НОВИНИ | 0

19 лютого 2021 року в онлайн-режимі відбулося підписання «Угоди про співробітництво в басейні Сяну між Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (Україна) та Регіонального управління водного господарства у Жешові (Республіка Польща)».
Співпраця України та Польщі почалась ще в далекому 1996 році ізпідписання Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про співпрацю в галузі водного господарства на прикордонних водах. Протягом усіх цих років ми постійно відчували велику підтримку та допомогу зі сторони Польщі в прагненні України до Євроінтеграції.
Відповідно до угоди основними напрямками співпраці є:

1. Впровадження принципів Водної Рамкової Директиви з метою досягненнядоброго хімічного стану та покращення екологічного стану вод басейну Сяну;
2. Обмін даними та інформацією щодо екологічного стану, водокористування,моніторингу якості вод, про виникнення надзвичайних ситуацій в басейні, а також обмін результатами гідрологічно-метеорологічних спостережень.
3. Управління паводковим ризиком та зменшення наслідків засухи.

Підписання «Угоди про співробітництво в басейні Сяну між Басейновимуправлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну та Регіональним управлінням водного господарства у Жешові» відкриває новий етап співпраці в галузі управління водними ресурсами в басейні Сяну.