Година Землі 2021.

розміщено в: НОВИНИ | 0

Година Землі була ініційована WWF та партнерами як символічний захід з вимкнення світла у Сіднеї у 2007 році. З того часу Година Землі перетворилася на одну з наймасштабніших акцій на підтримку природи. Вона проводиться щорічно у березні та залучає мільйони людей у понад 180 країнах світу.

Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому.

27 березня о 20:30 символічно вимкни освітлення та електронні прилади — повністю або частково, на одну годину, «Годину Землі». У цей день так зроблять мільйони людей разом з тобою, на знак єдності та турботи про майбутнє Планети.

Організуй власну подію до години землі з родиною або друзями. Кілька ідей:
-чайна церемонія без гаджетів;
-читання книг або імпровізований театр з дітьми;
-спільна вечеря при свічках;
-споглядання за зірками;
-вечір настільних ігор;
-година для фізичних вправ та йоги;
-тематичне малювання і наукові експерименти з дітьми.

Цього року – серед сучасних глобальних обставин – організатори заходу, крім вимкнення світла, також запрошують вас підвищити обізнаність та створити в інтернет-мережі таке незабутнє видовище, щоб світ побачив нашу планету, проблеми, з якими ми зіштовхуємось, і наше місце в ній , в новому світлі.
Як? Це просто. У ніч Години Землі (27 березня) у соціальних мережах буде розміщено відео, яке потрібно переглянути та поділитися ним.

Поділіться ним у своїх історіях або на своїй стіні, позначте друзів укоментарях, щоб якомога більше людей почуло це повідомлення.
Обов’язково слідкуйте https://www.facebook.com/earthhour/
https://www.instagram.com/earthhourofficial/ https://twitter.com/earthhour