Позачергове засіданння басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну

розміщено в: НОВИНИ | 0

8 квітня 2021 року у форматі відеоконференції відбулося позачергове 💻онлайн-засідання Басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну.

Під час, засідання були розглянуті та погодженні 🖋 Пропозиції до плану заходів з першочергового забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням на 2021 рік за бюджетною програмою 2707810.

Ковтун Андрій Володимирович, начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, доповів про виконання та перспективу фінансування 💰Державного інвестиційного проекту «Будівництво водопровідних мереж в населених пунктах Львівської області, що користуються привізною водою».

Проект відповідає Загальнодержавній цільовій програмі розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, за напрямком: «Першочергове забезпечення сільських населених пунктів, що користуються привізною водою».

Було зазначено, що створення системи водопостачання в сільських населених пунктах забезпечить належні соціально-побутові умови проживання населення в населених пунктах, що потрапили в зону дії депресійних лійок, та у населених пунктах, що знаходяться в маловодних і забруднених територіях, яке користується неякісною та небезпечною для здоров’я водою.