17 квітня 2021 року працівники БУВР Західного Бугу та Сяну долучилися до відзначення Дня довкілля

розміщено в: НОВИНИ | 0

На території Львівської області були виконані наступні заходи до відзначення Дня довкілля:

 Розчистка і впорядкування джерел та витоків річок (с.Добрівляни Дрогобицького району; с.Лисовичі Стрийського району; с.Словіта, с.Верхобуж, с.Червоне, с.Зашків, с.Городилів Золочівського району; смт.Олесько Буської ОТГ; с.Миколаїв Червоноградського району; с.Лісок, с.Чернилява, с.Поріччя Яворівського району; с.Волиця, с.Муроване-с.Острів, с.Хлівчани, с. Стаївка, с.Ниновичі, с.Велике, с.Сілець, с. Гута, м.Великі Мости, с.Велике Червоноградського району).

 Очищення берегів річок, меліоративних каналів та смуг відведення, а також водойм від побутового сміття (річки Гнила Липа, Білий потік, Погиблиця, Боберка на території Перемишлянського району; річки Верещиця та Дністер в районі с. Монастирець та с.Мости Львівського району; річки Свиня в м. Жовква Львівського району; річки Західний Буг в м. Буськ; річки Домажир та Завадівка Яворівського району; річки Желдець, Горпинка, Думна, Кам’янка Львівського району).

 Проведення робіт з упорядкування, озеленення та благоустрою територій експлуатаційних дільниць та насосних станцій.

 Публікація статей в місцевих газетах, на сайтах, а також оголошення на місцевих радіо на тему День довкілля з метою підвищення екологічної свідомості населення.

 Інформування населення через соцмережі та сайти органів місцевого самоврядування про відзначення та долучення до заходів з нагоди Дня довкілля.

 Долучення до весняного етапу Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру», а саме висадки декоративних дерев в м. Миколаїв Львівської області.

 Працівники БУВР Західного Бугу та Сяну, також, приєдналися до проведення у м. Золочеві масштабної висадки дерев в рамках екологічної кампанії «Садимо 1 дерево за 1 відновлений смартфон» та Всеукраїнської акції За чисте довкілля, яку організовувала компанія ICOOLA.UA у партнерстві з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Золочівською міською радою та ДП «Золочівське лісове господарство».