Щодо участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання використання та збереження природних ресурсів прикордонних територій України і Польщі».

розміщено в: НОВИНИ | 0

11 травня 2021 р. працівники Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання використання та збереження природних ресурсів прикордонних територій України і Польщі».

Тематичні напрями конференції:
 Дослідження природного довкілля в українсько-польському прикордонні:соціально-економічні аспекти.
 Актуальні аспекти забезпечення стійкості природних і ренатуралізації антропогенно трансформованих екосистем в умовах кліматичних змін – науковий, організаційний та правовий контексти.
 Геоінформаційні технології моніторингу, моделювання та прогнозуванняекологічної безпеки прикордонних територій.

Заступник начальника Крута Н. С. та провідний гідролог відділу ведення водного кадаструта моніторингу вод М. З. Шіпка виступили з доповіддю на тему «Дослідження якості води р.Полтви».
У роботі конференції взяли участь представники Інституту екології Карпат НАН України, ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України», Департаменту екології та
природних ресурсів Львівської ОДА, НУ «Львівська політехніка», Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, Представництва «Польська академія наук» в
Києві, Жешувського університету, Інституту розвитку села та сільського господарства Польської академії наук та ін.