Підведені підсумки басейнового конкурсу «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну».

розміщено в: НОВИНИ | 0

Підведені підсумки басейнового конкурсу «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну». В 2021 році визначено 13 переможців конкурсу, а саме:

В номінації малюнок (вікова категорія 6-9 років):

І місце Доліновський Олег, 6 років, «Підводний світ», с. Липник, Львівський район, Львівська область

ІІ місце Дема Ольга, 8 років, «Річка», м. Львів

ІІІ місце Корчевська Анастасія, 8 років, «Будинок біля річки», с. Словіта, Львівський район, Львівська область

В номінації малюнок (вікова категорія 10-12 років):

І місце Мельник Софія, 10 років, «Мальовничі береги», м. Жовква, Львівський район Львівська область

ІІ місце Кохан Ірина, 11 років, «Ніч над Бугом», м. Рава-Руська, Львівський район, Львівська область

ІІІ місце Сілантьєв Кирил, 10 років, «Млин», м. Львів

В номінації малюнок (вікова категорія 13-17 років):

І місце Мітюкова Валентина, 13 років, «Вечір», м. Львів

ІІ місце Гуменюк Христина, 17 років, «Витік р. Західний Буг», с. Єлиховичі, Золочівський район, Львівська область

ІІІ місце Бутка Марія, 16 років, «Чарівний куточок моєї річки», с. Вербляни, Яворівський район, Львівська область

В номінації «Вироби з природніх та ужиткових матеріалів»:

І місце Сало Софія, 10 років, «Збережемо красу берегів річок разом!», м. Жовква, Львівський район, Львівська область

ІІ місце Стенюх Марія, 16 років, «Річкова блакить», с. Вербляни, Яворівський район, Львівська область

 

В номінації «Вірш»:

І місце Бондарчук Максим, 13 років, «Річка Луга», смт. Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область

ІІ місце Баран Максим, 12 років, «Теличка», м. Рава-Руська, Львівський район, Львівська область

 

2019 року проводиться басейновий конкурс «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну». До участі у Конкурсі запрошуються діти, учні та студенти загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів віком до 17 років басейну Вісли (суббасейнів Західного Бугу та Сяну) на території Львівської та Волинської областей. Номінації Конкурсу: «Малюнок»; «Вироби виготовлені з природніх та ужиткових матеріалів»; «Фоторобота»; «Вірш». Збір робіт триває з 1 вересня по 1 червня.