30 Листопада, 2023

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

«AQUA UKRAINE– 2021»

Діяльність водогосподарників зі всієї України, впровадження світових стандартів і передових досягнень у водній сфері, найсучасніші водні технології, продукція, обладнання – все це ХІХ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE– 2021» !
19 жовтня начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Андрій Ковтун відвідав ХІХ Міжнародну спеціалізовану виставку «AQUA UKRAINE– 2021», та прийняв участь у дискусії «Європейський моніторинг вод в Україні. Що змінилось?». У рамках зустрічі представники Міндовкілля, Держводагентства та громадянського суспільства обговорили зміни, що відбулися в Україні у зв’язку з впровадженням нового Порядку здійснення державного моніторингу вод.
Інформація щодо екологічного стану вод – це один із ключових факторів до здорового життя громадян України. Головний меседж побудови нового європейського моніторингу вод в Україні-дати річці жити у природних умовах.
 Відвідати виставку можна з 19 по 21 жовтня 2021 року у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський проспект,15).