29 Листопада, 2023

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Робоча зустріч з питань реалізації пілотних проєктів по екологічному відновленню малих річок.

25 листопада 2021 р. представники БУВР річок Західного Бугу та Сяну спільно з представниками Сокальської, Червоноградської, Белзької та Великомостівської ОТГ прийняли участь у робочій зустрічі з питання реалізації пілотних проєктів по екологічному відновленню малих річок.

Робоча зустріч відбулась у Сокальській міській раді. Під час робочої зустрічі, експерти з питань реалізації заходів з ревіталізації малих річок обговорили основні кроки, з яких потрібно починати планування пілотних проектів.

Про важливість формування на початковому етапі розробки Стратегії розвитку Громади комплексного стратегічного бачення громади щодо екологічних заходів та заходів з адаптації до зміни клімату розповіла Лілія Гричулевич, представник ГО «Чорноморський жіночий клуб». Також, з представниками органів місцевої влади було обговорено питання тісної комунікації задля успішної реалізації заходів з ревіталізації річок.

Про ревіталізацію річок та кроки щодо реалізації пілотного проекту (від якісного збору вихідної інформації до організаційно-правових процедур проектної і постпроектної діяльності) учасників заходу поінформував Юрій Голубєв, директор ТОВ «Екоберег». Разом з цим, присутні обговорили формат та обсяг необхідних вихідних даних для початку реалізації пілотного проекту.

Робоча зустріч була надзвичайно продуктивна, всі представники громад активно долучились до обговорення подальших кроків щодо реалізації пілотних проектів з відновлення малих річок та домовились про подальшу комунікацію з експертами та представниками БУВРу і департаменту охорони навколишнього середовища Львівської ОДА. Після робочої зустрічі представники БУВР Західного Бугу та Сяну разом з експертами з відновлення малих річок провели огляд певних ділянок річки Красносілка для вивчення локальних проблемних питань і подальшого напрацювання пропозицій щодо їх вирішення.