29 Листопада, 2023

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Навчання з курсу «План управління річковим басейном»

26 січня 2022 року працівники Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну взяли участь у навчанні для профільних спеціалістів та державних службовців різних категорій за напрямком управління водними ресурсами з розробки планів управління річковим басейном.

Захід проводився Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Це вже четверте навчання з курсу «Плану управління річковим басейном», що проходить в рамках загальної короткострокової освітньої програми підвищення кваліфікації.
Учасники навчання розглянули теми переліку програм (планів) для району річкового басейну чи суббасейну, їх зміст та проблеми, які передбачено розв’язати.

Зокрема, , начальниця відділу моніторингу поверхневих вод та меліорованих земель Департаменту управління водними ресурсами Держводагентства – Марія Шпанчик, розповіла слухачам про механізми формування плану заходів, а також пріоритетні кроки на 2022 рік з підготовки проєктів планів управління річковими басейнами.

Друга частина семінару була присвячена звіту про інформування громадськості та громадське обговорення проєкту плану управління річковим басейном та стратегічної екологічної оцінки.
За повідомленням Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства, слухачі курсу, які взяли участь в усіх запланованих конференціях та семінарах по цьому напрямку, мають можливість отримати сертифікати після успішної фінальної перевірки знань.