13 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Спеціальне водокористування (СВК)

Спеціальне водокористування (СВК) – це забір води з водних об”єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об”єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.
СВК здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських та інших державних і громадських потреб.

Відповідно до ст. 16 і 49 Водного кодексу України та Положення про Державне агентство водних ресурсів України, Держводагентство України здійснює видачу дозволів на спеціальне водокористування. Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 26 жовтня 2011 р. №1101 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів», фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну надають послуги з розрахунку обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

👉☎️За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. 275 10 28 або на електронну адресу buvrzbts@gmail.com.