18 Липня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

План управління річковим басейном Вісли: про що він та навіщо

26 травня 2022 року спеціалісти БУВР Західного Бугу та Сяну прийняли участь у онлайн навчанні для спеціалістів та державних службовців органів місцевої влади, територіальних громад та водокористувачів району річкового басейну Вісли, щодо мети та цілі розробки Плану управління річковим
басейном Вісли, який розробляється відповідно до Водного Кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 № 336.
Захід організований центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України із залученням провідних експертів міжнародного рівня.
Метою навчання було ознайомлення слухачів з процесом розробки Плану управління річковим басейном Вісли, зокрема програми заходів, порядку її формування, допомога у включенні пропозицій від територіальних громад та водокористувачів басейну до програми заходів.
План управління річковим басейном Вісли, що розробляється на період 2025-2030 включатиме програму заходів, реалізація яких здійснюватиметься з різних джерел фінансування та має бути затверджений Кабінетом МіністрівУкраїни до кінця 2024 року.