18 Липня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Підтримка іноземних партнерів у водному секторі є надзвичайно важливою для України

Працівники БУВР Західного Бугу та Сяну взяли участь у робочій онлайн-нараді, щодо участі у заходах міжнародного характеру.

Стратегічними основами міжнародного співробітництва України у сфері водних ресурсів були і залишаються збереження водних ресурсів та екологічна безпека, тому підтримка партнерів для України є особливо важливою.
Окрім постійної співпраці у рамках міжурядових Угод, міжнародних комісій та інших міжнародних формувань, важливо постійно розвивати відносини з іноземними партнерами.
Держводагентство активізувало участь у міжнародних заходах представників підвідомчих організацій з метою розвитку співпраці із країнами-партнерами. Участь у заходах такого характеру потребує особливої підготовки, регламентованої відповідними законодавчими актами.
З метою поглиблення знань та закріплення досвіду міжнародної співпраці, Держводагентство провело робочу онлайн-нараду із підвідомчими організаціями щодо участі у заходах міжнародного характеру.
Ціль зустрічі – опрацювати поточний стан та актуальні питання міжнародного співробітництва, що здійснює Держводагентство за участю працівників підпорядкованих організацій та надати практичні поради та рекомендації щодо підготовки та безпосередньої участі у заходах міжнародного характеру.
У ході зустрічі були опрацьовані питання актуальної законодавчої бази та важливих змін у нормативно-правових актах, що регулюють засади міжнародного співробітництва в цілому та конкретні кроки  підготовки до участі у заході, а також безпосередня участь у заходах міжнародного характеру.
Учасники заходу розглянули практичні аспекти та рекомендації щодо підготовки дозвільних, звітних, обов’язкових матеріалів для участі у міжнародних заходах (здійснення закордонних відряджень та відряджень в межах України, прийом іноземних делегацій, листування з іноземними установами, тощо).