20 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

День Західного БУГУ – 2022

День Західного БУГУ – 2022

В рамках відзначення Дня Західного Бугу – 2022, яке починаючи з 2019 року ми щорічно святкуємо 14 серпня, працівниками Басейнового управління річок Західного Бугу проведено прибирання території та облаштування джерела на території с. Гамаліївка Мурованської ОТГ Львівського району, а саме:

  • проведено вирубку чагарнику та обкошення території навколо джерела;
  • очищено територію від побутового сміття;
  • облаштовано витік джерела;
  • встановлено інформаційну табличку біля джерела;
  • облаштовано відпочинкову зону (встановлені дві лавки).

З метою залучення учнівської молоді до заходів спрямованих на збереження водних ресурсів, до заходу були залучені діти з місцевої громади, для яких працівниками лабораторії управління проведено ряд дослідів та експериментів з водою.

Також, в рамках відзначення Дня Західного Бугу пройшло нагородження переможців та відзначення учасників дитячого конкурсу «Мальовничі річки Західного Бугу», який вже четвертий рік поспіль проводиться на території Львівської та Волинської областей в межах басейну Західного Бугу.

Всі діти, які приймали участь у заході з відзначення Дня Західного Бугу – 2022, отримали подяки від БУВР Західного Бугу та Сяну та подарунки, в тому числі, навчальну гру «ЕКО логіка» від Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.