22 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2022

Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2022 триває, а ви ще не надіслали свої малюнки, фотографії, відео чи твори?🫢 Поспішайте! Не втрачайте такий шанс! 😉
Хоча сьогодні Україна переживає дуже складний час, проте ми віримо в ЗСУ і в нашу Перемогу. Тож у цей нелегкий період Дністровське басейнове управління водних ресурсів пропонує дітям та молоді, а також всім мешканцям басейну Дністра трішки відволіктися та долучитися до цікавого конкурсу.
Триває приймання📧 📦📫конкурсних робіт на XIII Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2022 під девізом «Спільна ріка – спільне майбутнє».
📌Участь у конкурсі можуть взяти учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської, а також Республіки Молдова (вкл. Придністров’я).
Тож якщо ви вмієте через фотографію, малюнок, відеофільм або слайд-шоу, ідею природоохоронного заходу, художній або публіцистичний твір будь-якого формату, передати ваше ставлення до річки та бажання її зберегти, це ваш шанс.
Номінації Конкурсу:
• «Малюнок»;
• «Фоторобота»;
• «Відеофільм, слайд-шоу»;
• «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
• «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
❗️❗️❗️ Конкурс триває: з 1 червня до 1 жовтня.
Кожен учасник може подати до двох робіт за адресою: Україна, 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23А, Дністровське БУВР.
☎️Контакти для довідок: Ольга Ленчук +38(0342) 52-31-42, e-mail: vodaif@ukr.net.
Переможці отримають цінні призи🎁, дипломи оргкомітету📜 відповідно до номінацій та особисто запрошуються організаторами Конкурсу для нагородження.
👍Вподобайка та поширення допису вітається!
АНКЕТА УЧАСНИКА на сайті Дністровського БУВР у розділі «БАРВИ ДНІСТРА» https://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Anketa.pdf