18 Липня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Водогосподарська ситуація на 19 жовтня 2022 року

В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався мінливою хмарністю, 15, 17 та 18 жовтня вночі та вранці місцями туман. Температура повітря коливалась від – 1 º – +10º С вночі до +11 –+21º С вдень.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли)протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 6 см/добу.

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли)  протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 20 см/добу.

На ріках басейну Дністра протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 19 см/добу.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра)протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 2 см/добу, 15 – 16 та 19 жовтня рівні води залишилися на своїх попередніх відмітках.

19 липня 2022 року близько 09:00 год. Виникла пожежа на торфовищах, площею 2 га окремими осередками на Тисменецькій осушній системі біля         с. Ролів Меденицької ТГ Дрогобицького району.

Проводиться постійний моніторинг ситуації.

Станом на 10 год. 19 жовтня 2022 року продовжується тління на загальній площі 2 га окремими осередками орієнтовною площею 0,2 га.

Інформація щодо підтоплень присадибних ділянок в смт.Розділ Стрийського району Львівської області.

5 жовтня до БУВР Західного Бугу та Сяну надійшло повідомлення про підтоплення 60 присадибних ділянок паводковими водами р.Колодниця (ліва притока р.Дністер) в смт.Розділ Новороздільської МГ Стрийського району Львівської області. Вживаються заходи щодо відведення надлишкових вод з присадибних ділянок.

Станом на 10 годину 19 жовтня залишаються підтопленими 60 присадибних ділянок. Проводиться постійний моніторинг ситуації.

Ведеться посилений контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, відомчих насосних станцій, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.