15 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Водогосподарська ситуація на 7 грудня 2022 року

В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався мінливою хмарністю, 6 та 7 грудня пройшли опади у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу. Температура повітря коливалась від  +1 º – -2 ºС вночі до 0 – +3 ºС вдень.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли)1, 3 та 7  грудня переважав підйом рівнів води в межах 1 – 3 см/добу, 2 та 4 – 5 грудня переважав спад рівнів води в межах 1 – 3 см/добу.

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли)  1, 5 та 7грудня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 2 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня  рівні води залишилися на своїх попередніх відмітках.

На ріках басейну Дністра протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 5 см/добу.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра) 1 грудня відмічався підйом рівнів води в межах 1 см/добу, 3 – 6 грудня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 2 см/добу. 2 грудня  рівні води залишилися на своїх попередніх відмітках.

19 липня 2022 року близько 09:00 год. виникла пожежа на торфовищах, площею 2 га окремими осередками на Тисменецькій осушній системі біля с.Ролів Меденицької ТГ Дрогобицького району.

Проводиться постійний моніторинг ситуації.

Станом на 10 год. 7 грудня 2022 року продовжується тління на загальній площі 2 га окремими осередками орієнтовною площею 0,05 га.

Ведеться посилений контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, відомчих насосних станцій, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.