13 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Робоча поїздка представників Басейнового управління водними ресурсами річок Західного Бугу та Сяну до Республіки Польща

13-14 лютого відбулась робоча поїздка представників Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну до Республіки Польща.

Основною метою даної поїздки було налагодження міжнародної співпраці, обговорення нагальних питань щодо подачі заявок та реалізації міжнародних проєктів, обмін досвідом та отримання допомоги від наших партнерів.

В рамках візиту відбулись зустрічі з представниками Державної водогосподарської компанії “Води Польські”, Міністерства закордонних справ Республіки Польща та прийнято участь в онлайн зустріч зпредставниками Швеції та Фінляндії щодо участі в програмі SI Baltic Sea Neighbourhood Programme.

В ході зустрічей було:
– проведено обговорення деталей щодо подачі заявки до SI Baltic Sea Neighbourhood Programme, з метою підготовки програми заходів для розробки Плану управління річковим басейном Вісли;
– опрацьовано та подано заявку спільно з ДВК “Води Польські”; на тему «Посилення уряду та місцевого самоврядування в українській частині водозбірних територій Бугу, Сяну та Дністра щодо ефективного управління водним середовищем та належної імплементації правової системи ЄС у сфері водного господарства, включаючи реконструкцію потенціалу цих установ
після втрат, зазнаних внаслідок російської агресії».

Висловлюємо щиру вдячність колегам з Республіки Польща за постійну підтримку і допомогу!