22 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

28-го лютого відбудеться онлайн-захід на тему: “Екологічна співпраця в програмах і проєктах транскордонного співробітництва Центрального та Східного сусідства”

Департамент координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України інформує, що 28 лютого 2023 року проектом TESIM, який надає підтримку у процесі впровадження та управління програмами транскордонного співробітництва Європейського Сусідства, буде проведено онлайн-захід на тему: “Екологічна співпраця в програмах і проєктах транскордонного співробітництва Центрального та Східного сусідства”.

Захід буде присвячено обговоренню екологічних викликів з урахуванням пріоритетів і цілей у рамках програм ENI CBC та Interreg NEXT за трьома основними сферами:
– охорона біорізноманіття та природи;
– запобігання ризикам та пом’якшення змін клімату;
– вода, енергія та економіка замкненого циклу.

Основними цілями заходу є використання досвіду ENI CBC та обмін знаннями. Також важливою метою є надати учасникам огляд стратегій, визначених програмами Central-Eastern Interreg NEXT для вирішення екологічних викликів.

Потенційні учасники: заінтересовані сторони п’яти програм ENI CBC “Басейн Чорного моря”, “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна”, “Румунія-Україна”, “Румунія- Молдова” та “Польща-Україна”.
Початок о 9:00 год.

Реєстраційна форма на захід доступна до 24 лютого 2023 року. https://tesim-enicbc.eu/events/because-neighbours-share-the-same-home-environmental-cooperation-in-central-and-eastern-neighbourhood-cbc-programmes-and-projects/