22 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

30 березня 2023 року відбувся тренінг для представників басейнових управлінь водних ресурсів, водоканалів та інших зацікавлених сторін з 9 областей України

30 березня 2023 року у місті Львові, з метою забезпечення своєчасної підготовки та включення до Планів управлінь річковими басейнами дієвих та реалістичних природоохоронних заходів, відбувся комунікаційний тренінг для представників басейнових управлінь водних ресурсів, водоканалів та інших зацікавлених сторін з 9 областей України.

Захід організований Державним агентством водних ресурсів України спільно з Програмою EU4Environment – Water and Data, Асоціацією водоканалів України «Укрводоканалекологія» та Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.

Тренінг відбувся за супроводом екпертів з практичним досвідом розробки ПУРБ екологічного консалтингу Blue Rivers.

Особливу увагу під час тренінгу приділили ефективному та раціональному плануванню заходів, спрямованих на вирішення водно-екологічних проблем, що виникають в результаті діяльності підприємств комунального господарства, які створюють потенційний ризик для поверхневих водних об’єктів.

У ході дискусії учасники тренінгу обговорили основні питання порядку денного та напрацювали спільні рішення для покращення стану водних об’єктів.

Дякуємо Комунальному закладу Львівської обласної ради «БУДИНОК ВОЇНА» за надане приміщення для проведення заходу.