До відзначення Дня довкілля – 2023, працівники Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну долучилися до проведення даної екологічної акції, а саме прибрали територію поблизу джерела в с.Гамаліївка Львівського району Львівської області.
Долучитися до Дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Приділяти увагу санітарному стану слід не тільки навесні, а впродовж всього року.
Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.
Наближаємо перемогу добрими справами! Тримаємо стрій!
More Stories
12 грудня 2024 року о 10 годині відбудеться чергове засідання басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну.
20 листопада у Чернівцях відбувся заключний семінар, присвячений актуальній та гострій проблемі відновлення вільної течії річок.
21 листопада – День Гідності та Свободи