18 Липня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Водогосподарська ситуація на 26 квітня 2023 року

В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненнями погодою, 20 та 24 – 26 квітня пройшли опади у вигляді дощу. Температура повітря коливалась від +3º – +8ºС вночі, до +6 – +21ºС вдень.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли) протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 10 см/добу. Відмічається вихід води на заплаву р.Західний Буг – м. Кам’янка-Бузька Львівського району, р.Солокія – м. Червоноград, р.Західний Буг – с.Добрячин Червоноградського району.

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли)  протягом звітного тижня відмічався спад рівнів води в межах 5 – 13 см/добу.
На ріках басейну Дністра 20 – 25 квітня переважав спад рівнів води в межах 1 – 26 см/добу, 26 квітня переважав підйом рівнів води в межах 1 – 20 см/добу. На території Комарнівської ОТГ Львівського району водами р. Верещиця підтоплено близько 120 га с/г угідь на Верещицькій о/с.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра) протягом звітного тижня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 5 см/добу. Відмічається вихід води на заплаву р.Стир-с.Щуровищі Червоноградського району.

Ведеться посилений контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, відомчих насосних станцій, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.