15 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Участь в онлайн семінарі «Сприяння сталому співробітництву між країнами регіону Балтійського моря та Україною»

29 травня відбувся онлайн семінар «Сприяння сталому співробітництву між країнами регіону Балтійського моря та Україною» за підтримки Policy Area Nutri Стратегії Європейського Союзу для регіону Балтійського моря (EUSBSR).
Протягом всього семінару було прослухано багато доповідей, які торкнулися надважливих питань. Начальник БУВР Західного Бугу та Сяну презентував реальну ситуацію водних ресурсів басейну р.Вісли на території України.
Доповідач з Польщі розповів про те, які уроки Польща отримала під час вступу до ЄС і як була впроваджена Директива про очищення міських стічних вод.
Представник зі Шведської національної організації з очищення стічних вод обговорив адміністративну сторону – як організовано та фінансується очищення стічних вод в Швеції.
Доповідач з фінської станції очистки стічних вод в місті Турку розповів про те, як станція розвивалася з часом, і як вирішуються нагальні проблеми.
Відбулось кілька коротких презентацій з поточних або щойно завершених проєктів (EMPEREST, ReNutriWater, WaterMan), щоб продемонструвати, над якими проблемами представники даних країн працюють сьогодні в Балтійському регіоні.
Дякуємо організаторам за безцінний досвід та нові знання!