15 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Водогосподарська ситуація на 22 листопада 2023 року

В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненнями погодою, 17 – 22 листопада пройшли опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

22 листопада хмарно. Часом невеликий мокрий сніг та сніг. Вночі та вранці слабкий туман, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура впродовж доби від 3° морозу до 2° тепла.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли) протягом звітного тижня переважав підйом рівнів води в межах 1 – 9 см/добу.

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли)  17 – 22 листопада відмічається формування дощового паводку з підйомом рівнів води на 0,86 – 0,9 м над перед паводковим, без негативних наслідків.

На ріках басейну Дністра 17 – 22 листопада відмічається формування дощового паводку з підйомом рівнів води на 0,1 – 1,4 м над перед паводковим, без негативних наслідків.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра) протягом звітного тижня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 4 см/добу.

Ведеться посилений контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, відомчих насосних станцій, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.