15 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Відбувся другий з п’яти семінарів в рамках проєкту “CLEAN BALTIC SOURCE – Очищення стічних вод у Львівській та Волинській областях”

Відбувся другий з п’яти семінарів в рамках проєкту “CLEAN BALTIC SOURCE – Очищення стічних вод у Львівській та Волинській областях”. Проєкт реалізується завдяки спільним зусиллям Асоціації Місцевих Рад “Ради Львівщини”, Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Львівської міської ради, та Агентства економічного розвитку PPV, з фінансуванням уряду Швеції через Svenska institutet.

Другий семінар був проведений на тему: «Технічні рішення модернізації та ефективні моделі управління для підприємств, що займаються очисткою стоків»

Основні питання, які були розглянуті в рамках семінару:
– Директива про очищення стічних вод – практична імплементація в Польщі
– Моделі управління підприємствами водопостачання та водовідведення у Швеції.
– Результати державного моніторингу якості поверхневих вод суббасейнів Західного Бугу та Сяну, основні джерела забруднення та основні забруднюючі речовини.
– Сучасні технологічні рішення очищення господарсько-побутових стічних вод для ОТГ та приватних домогосподарств.

Також під час семінару учасники мали два практичні завдання. Перше дало їм можливість в межах своїх громад виділити майбутні агломерації, згідно Директиви про очищення стічних вод. Зробивши це, вони зрозуміли, де в майбутньому доцільніше будувати очисні споруди, а де шукати локальні рішення. Під час другого завдання напрацьовані ідеї проєктів для залучення міжнародних коштів.

В межах проєкту “CLEAN BALTIC SOURCE” відбудеться ще три одноденні семінари для представників територіальних громад. Тому всі бажаючі можуть ще долучитись, заповнивши форму за посиланням: https://forms.gle/sbvFNKeaDkWynhuP7