15 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Відбулося оцінювання робіт ювілейного XV Міжнародного басейнового конкурсу “Барви Дністра”

Відбулося оцінювання робіт ювілейного XV Міжнародного басейнового конкурсу “Барви Дністра”, який проходив під гаслом “Маленькі кроки до великих змін! Конкурс проводився в таких номінаціях: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів» та «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Процес оцінювання робіт учасників з України та Республіки Молдова тривав з 6 по 13 грудня 2023 року.

Не дивлячись на важкі реалії сьогодення, пов’язані із військовою агресією, вдалося зібрати багато унікальних робіт у різних вікових категоріях.

Водночас, приємно усвідомлювати, що екологічна свідомість та екологічна культура нашої молоді з кожним роком зростає. В роботах учасники конкурсу гостро піднімають актуальні екологічні проблеми рідного краю та пропонують шляхи їх вирішення, закликають дбайливо ставитися до навколишнього середовища з метою його збереження для наступних поколінь.

Усім конкурсантам дякуємо за участь та свідому екологічну позицію, а результати оцінювання невдовзі будуть висвітлені на сайті Дністровського басейнового управління водних ресурсів.