18 Липня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

По серцю річок: найбільші насосні станції, що рухають енергію води!

Річки виступають не лише як природні джерела води, але і як потужні джерела енергії для генерації електроенергії. Одним із ключових елементів цього процесу є насосні станції, що розташовані на берегах рік. Давайте розглянемо кілька найбільших насосних станцій, які використовують потужність річок для забезпечення електроенергії:

Станція Вуд-Бей-Пампінг (Wood Bay Pumping Station, Канада): Розташована на річці Колумбія в Канаді, ця станція використовує потужність води для водяних турбін, що генерують електроенергію.

Станція Лухсі (Luksí Pumping Station, Китай): Споруджена на річці Янцзи в Китаї, ця насосна станція забезпечує стабільний потік води для гідроелектростанцій та інших проектів.

Станція Амарагі (Amaragi Pumping Station, Японія): Розташована на річці Іннокава в Японії, ця станція допомагає регулювати рівень води та забезпечує стабільні умови для енергетичних установок.

Станція Інгульська (Ingul Pumped Storage Plant, Україна): Розташована на річці Інгул, ця станція в Україні використовує систему насосів для зберігання енергії та регулювання пікового навантаження.

Станція Хуай-Мае-Кампхен (Huai Mae Khamchen Pumped Storage Power Plant, Таїланд): Розташована на річці Меа-Камчен у Таїланді, ця станція використовує водяні турбіни для генерації електроенергії та ефективного використання річкових ресурсів.

Ці насосні станції не лише сприяють виробництву зеленої енергії, а й є важливими для регулювання водних ресурсів та забезпечення сталого розвитку.

#ВоднаЕнергія #НасосніСтанції