20 Квітня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

22 лютого відбувся п’ятий семінар в рамках проекту “CLEAN BALTIC SOURCE – Очищення стічних вод у Львівській та Волинській областях”.

Ідея даного семінару полягала в тому, що представники громад та комунальних підприємств представлять свої проєктні ідеї, дві з яких потім будуть подані до міжнародних фондів.

Мали можливість заслухати презентації Мостиської, Городоцької, Яворівської, Сокальської, Кам’янко-Бузької, Червоноградської, Куликівської, Великомостівської, Белзької, Новояворівської, Ралівської територіальних громад з Львівської області та представника Волинської області з міста Нововолинськ.

Основною проблемою всіх територіальних громад є реконструкція та будівництво очисних споруд, які є дуже застарілими та не відповідають вимогам європейських стандартів.

В межах семінару представники територіальних громад та комунальних підприємств відвідали очисні споруди міста Львова. Та наступним етапом проєкту буде візит на очисні споруди Польщі та Швеції.

Ми вдячні всім учасникам, які відвідали п’ять одноденних семінарів та разом з нами отримали нові знання та досвід партнерів з Європейського Союзу.