18 Липня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

«В якому стані наші річки і що робити, щоб його покращити?»: Сьогодні відбулося громадське обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Вісла

29 лютого 2024 року у Львові був проведений захід з публічного обговорення проєкту Плану управління річковим басейном (ПУРБ) Вісли. Саме до цього річкового басейну в Україні належать річкові суббасейни Західного Бугу та Сяну. У заході взяли участь представники влади, водогосподарських організацій, члени Басейнової ради, представники територіальних громад, основні водокористувачі басейну (водоканали), науковці, громадські організації та зацікавлені особи.

На заході були представлені результати аналізу стану суббасейнів Західного Бугу і Сяну та програма заходів, переважна більшість яких стосується будівництва чи реконструкції каналізаційних очисних споруд.

Після цього відбулося обговорення пропозицій та зауважень учасників заходу до проєкту Плану. Всі зауваження й пропозиції будуть розглянуті, опрацьовані та надані відповіді у письмовому вигляді. За результатами публічного обговорення буде підготовлено розділ 9 ПУРБ Вісли: «Звіт про інформування громадськості та громадське обговорення».

Нагадуємо, що з текстом ПУРБ Вісли можна ознайомитися за посиланням https://davr.gov.ua/plan-upravlinnya-richkovim-basejnom-visli34 , а прийом всіх зауважень і пропозицій здійснюється на емейл rbmp@davr.gov.ua до 21 червня 2024 року включно, тож запрошуємо долучитися.

Громадські обговорення були проведені за підтримки проєкту ЄС “Водні ресурси та екологічні дані” (EU4Environment&Data).