20 Квітня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Водогосподарська ситуація на 6 березня 2024 року

6 березня 2024р. Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вранці та вдень дощ та мокрий сніг. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-східний, вночі 5 – 10 м/с, вдень 9 – 14 м/с. Температура вночі 1 – 6° тепла, вдень 3 – 8° тепла.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли) протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 17 см/добу. Зафіксовано вихід води на заплаву на гідропості: р.Солокія – с. Стаївка Червоноградського району. У Володимирському районі Волинської області підтоплено 2 садиби у м.Володимир та 3 садиби у с.Павлівка.

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли)  протягом звітного тижня спостерігався спад рівнів води в межах 1 – 10 см/добу.

На ріках басейну Дністра протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 10 см/добу. Водами р.Верещиця залишаються затопленими 180 га с/г угідь в районі с.Грабине Комарнівської ТГ Львівського району Львівської області.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра) протягом звітного тижня відмічався спад рівнів води в межах 5 см/добу.

Ведеться посилений контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, відомчих насосних станцій, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.