22 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Моніторинговий Комітет Програми Interreg Next «Польща-Україна» 2021-2027 затвердив результати першого конкурсу проєктних заявок у пріоритеті ДОВКІЛЛЯ

18 квітня 2024 р. Моніторинговий Комітет Програми Interreg Next «Польща-Україна» 2021-2027 затвердив результати першого конкурсу проєктних заявок у пріоритеті ДОВКІЛЛЯ. Комітет прийняв рішення про надання гранту для 44 проєктів. Вибрані проєкти представляють усі 10 регіонів Програми. Загальна сума передбаченого грантового фінансування становить майже 82 млн євро.

Львівська область отримає фінансування 16-ти проєктів, сім з яких сприятимуть доступу до води та сталому управлінню водних ресурсів. Переможцями стали:
1. Проєкт «Поліпшення якості природного середовища в прикордонній зоні в муніципалітеті Белжець та міській раді Белза». В рамках проєкту в Бельзькі громаді буде побудовано каналізаційну мережу.
2. Проєкт «Транскордонний розвиток системи водопостачання та водовідведення – Good Water Тичин – Пустомити». Проєктом передбачена реконструкція водопровідної мережі у м.Пустомити.
3. Проєкт «Транскордонне Розточчя – захист природного комплексу шляхом покращення управління стічними водами в місті Томашув-Любельський та окрузі Солонка». Проєкт передбачає будівництво очисних споруд у Солонківській територіальній громаді.
4. Проєкт «Поліпшення транскордонної природоохоронної системи Карпат через розвиток інфраструктури водопостачання та каналізації – інтеграція курортних гмін Соліна та Східниці у боротьбу за чисте довкілля». Проєкт передбачає реконструкцію водопровідної мережі в м. Східниця.
5. Проєкт «Поліпшення транскордонної системи захисту навколишнього середовища в м. Гарволін і гміні Седльце в Польщі та в м. Броди в Україні шляхом розвитку інфраструктури каналізації». Проєкт передбачає реконструкцію очисних споруд у місті Броди.
6. Проєкт «Захист прикордонної річки Буг шляхом розширення санітарної мережі в прикордонних гмінах Долгобичув і Сокаль». Проєкт передбачає реконструкцію водонапірного насоса до очисних споруд у місті Сокаль.
7. Проєкт «Чиста вода — розвиток сталого управління водними ресурсами в транскордонній зоні». Проєкт передбачає будівництво каналізаційної мережі в м.Рудки.

Вітаємо переможців програми та бажаємо їм успішної реалізації усіх запланованих заходів, які сприятимуть очищенню стічних вод у Львівській області.