22 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Працівники БУВР Західного Бугу та Сяну прийняли участь в онлайн семінарі, присвяченому імплементації Водної рамкової директиви в Баварії та Україні

25 квітня працівники БУВР Західного Бугу та Сяну прийняли участь в онлайн семінарі, присвяченому імплементації Водної рамкової директиви в Баварії та Україні. Семінар був організований за підтримки Баварського екологічного агентства та Держводагенства України на базі Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.

Враховуючи статус України-кандидата на членство в ЄС та її зобов’язання імплементувати Водну рамкову директиву, необхідність транснаціонального співробітництва є очевидною.

Під час семінару українські спікери доповіли про успіхи, які досягла Україна в розробці Планів управління річковими басейнами та на якій стадії вони зараз. А також поділились невеликим досвідом у ревіталізації малих річок.

В свою чергу німецькі колеги також розповіли про досвід впровадження Планів управління річковими басейнами та на реальних прикладах показали, як відбувалось відновлення річок в Баварії.

Крім того, представники Баварії поділились також досвідом з питань:
– Моніторингу поверхневих вод.
– Управління водними ресурсами в контексті зміни клімату.
– Імплементації Нітратної директиви (в частині визначення територій, вразливих до нітратів).

Ми вдячні представникам Баварії за їх можливість поділитись безцінним досвідом, який дасть можливість Україні зробити крок вперед в сфері управління водними ресурсами.