22 Травня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Водогосподарська ситуація за звітний період з 2 по 8 травня 2024 року

В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненнями погодою, 6 травня пройшли короткочасні грозові дощі, місцями з градом. Температура повітря коливалась від +1º – +13º С вночі до +13– +26º С вдень.

В суббасейні річок Західного Бугу (басейн Вісли) протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 26 см/добу, місцями -40 см/добу (с. Литовеж Волинська область).

На ріках суббасейну Сяну (басейн Вісли)  2, 4 та 5 травня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 10 см/добу. 8 травня рівні води в коливалися в межах -2 до +5 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.

На ріках басейну Дністра протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 20 см/добу. 8 травня рівні води в коливалися в межах -2 до +14см/добу.

На річках суббасейну Стира (басейн Дніпра) 7 травня відмічався підйом рівнів води в межах 1 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня травня відмічався спад рівнів води в межах 3 – 6 см/добу. 8 травня рівні води залишились незмінні.

Ведеться посилений контроль за станом водних об’єктів, гідротехнічних споруд, відомчих насосних станцій, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об’єктах і прилеглих до них територіях.