15 Червня, 2024

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

Представник БУВР Західного Бугу та Сяну прийняв участь у конференції «Посилення міжрегіонального співробітництва з метою вирішення проблеми потрапляння морського сміття в річки»

23 травня представник БУВР Західного Бугу та Сяну прийняв участь у конференції «Посилення міжрегіонального співробітництва з метою вирішення проблеми потрапляння морського сміття в річки» м.Валенсія (Королівство Іспанія).

В межах конференції:
1. Визначено, що існує велика невизначеність у нашому розумінні кількості сміття, яке потрапляє в море через річки, і це вимагає скоординованих дій та досліджень, що призведе до точних дій;
2. Ознайомлено із ініціативою Регіональних морських конвенцій навколо європейських морів, спрямовану на боротьбу з річковим сміттям.
3. Проведено обмін досвідом і кращими практиками щодо моніторингу річкового сміття, включаючи управління, і підтримано подальший обмін інформацією про методології моніторингу та оцінки річкових надходжень сміття з метою створення відповідних і взаємодоповнюючих індикаторів;

Ми вдячні за можливість прийняти участь в заходах такого рівня. Отриманий досвід є дуже цінним, адже Україна перебуває на шляху інтеграції до Європейського Союзу. Стан водних ресурсів є надважливим і питання річкового сміття завжди буде актуальним.