Про водну візію Львова до 2100, яку розробляє Львівська міська рада спільно з муніципалітетом Орхуса (Данія), розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради – Олександра Сладкова. Мета Водної візії – розробити довгострокову ціль збереження водних ресурсів Львова, відновлення водойм та адаптації до змін клімату.
На даний час, вже проведенні опитування і зустріч, затверджено перелік робочих груп з водопостачання та підземних вод, централізованого водопостачання, дощової води, поверхневих вод, міського планування та землекористування, децентралізованої системи каналізування, водної просвіти, по яких будуть розробленні суб-візії. Зацікавленні сторони, а саме представники громадських організацій, науки, бізнесу, державних установ зможуть долучитися до робочих груп.
Досвідом Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну в міжнародному співробітництві поділився начальник управління Роман Туцький. Акцентував увагу на важливості транскордонної взаємодії в межах басейну річки Вісла, зокрема зі шведськими, польськими та фінськими партнерами.
Про початок реалізації Плану управління річковим басейном Вісли на 2025–2030 роки доповіла заступник начальника БУВР Західного Бугу та Сяну – Наталія Крута.
More Stories
БУВР Західного Бугу та Сяну представив досвід ревіталізації річок на конференції ООН з питань океану 2025 року.
Всесвітній день охорони навколишнього середовища 2025: час зупинити пластикове забруднення
Україна долучилася до щорічної зустрічі водних і морських директорів Європейського Союзу